
309 ₴
Подарункова коробка з чорним бантом
Розміри: 21,4 x 21,4 x 13 cm
Упаковка для товара бренду Institut Estederm!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Institut Esthederm |
| Страна производитель | Франция |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130 мм |
| Глубина | 214 мм |
| Материал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратная |
| Ширина | 214 мм |